Kurzy a kroužky

Kurzy a kroužky

Náš dům se zahradou je místem vhodným nejenom pro odpočinek a setkávání, ale i pro cvičení a vzdělávání dětí. Pro maminky s dětmi pořádáme pravidelná, tematicky zaměřená setkání, kurzy angličtiny pro děti od šesti měsíců do šesti let a pro děti ve věkovém rozmezí 3 – 6 let organizujeme cvičení jógy hravou formou. 

V současnosti jsou aktivní tyto kurzy a kroužky pro děti a jejich rodiče

Máma má/mě
Jóga v poli
GoKids English pro děti 6 – 36 měsíců
GoKids English pro děti 3 – 6 let

Máma má/mě – sdílecí skupinka pro maminky s dětmi

Setkání se konají pravidelně každou středu od 9:30 do 11:30 v sále domu spolku V Poli. Jeden krát za 14 dní nás provází dané téma. Pokud přijdete i s jiným tématem, budu ráda. Cílem je, se sejít a využít pro sebe chvíli „klidu“ a společného sdílení. Dům se zahradou je skvěle vybaveným místem, budete zde mít šatnu, plně vybavenou kuchyni, společné prostory pro cvičení a odpočinek, toaletu se sprchou a dokonce i s přebalovacím pultem. Děti se zabaví na zahradě i vevnitř, k dispozici jsou zde nejrůznější hračky, pastelky a omalovánky. Samozřejmě nebude chybět dobrá káva či čaj. Naše setkání jsou velmi vhodná i pro nastávající maminky.

Jak se k nám dostat?

Nejlépe se k nám dostanete autem, v areálu je dostatečný počet parkovacích míst. Za jedno setkání se platí poplatek ve výši 50 Kč. Kapacita prostoru pro setkávání je omezena na 10 maminek. 

Choďte k nám pravidelně nebo jen jednou za čas. Začínáme ve středu 6. října v 9:30. 

Máma má/mě

Máma má/mě

Seznam témat na tento rok:

  • 6. října: Já jako máma
  • 13. října: Volné téma
  • 20. října: Mateřství v partnerském vztahu
  • 27. října: Volné téma
  • 3. listopadu: Rodinné vztahy
  • 10. listopadu: volné téma
  • 24. listopadu: Porod
  • 1. prosince: Volné téma
  • 8. prosince: Spánek dětí
  • 15. prosince: Volné téma

Kontakt: Martina Řebíček, v-poli@v-poli.cz, tel.: 731 973 647

Jóga V POLI –  jógové hry pro děti ve věku 3-6 let bez účasti rodičů

Pondělí  13:30-14:15 hodin          Délka cvičení 45 minut             Cena 110,-Kč/45 minut            1. lekce 4.října 2021

Jógové hry hravou formou seznamují děti se základními jogovými pozicemi. Předškolním dětem cvičení jógy pomáhá zlepšovat koordinaci, správné dýchání i držení těla. Cvičení doplňujeme o hry a příběhy s jógovými kartami. Každý cvičí dle svých možností, během cvičení nepodporujeme soutěživost. V závěru cvičení relaxujeme.
 
Lektor: Jana Czigle, jana.czigle@email.cz, tel.: 777 269 119
 
Jóga pro děti

Jóga pro děti

GoKids English – kurzy výuky angličtiny pro děti

Angličtina se znakováním 6-36 měsíců      Délka 45 minut    Čtvrtek 9:30-10:15 hodin            1.lekce 7.října 2021  

Miminka se s jazykem seznamují poslechem a učí se první výrazy vyjádřit znaky. Začínají pak i dříve mluvit a to nejen v angličtině, ale i v češtině. Kurzy jsou vhodné pro začátečníky, ale i děti, které angličtinu slyší v domácím prostředí. Cílem je představit nový jazyk tak, jak je jim to nejpřirozenější. Děti se už po velmi krátké době naučí rozumět jednoduchým výrazům, slovním spojením a pokynům a osvojí si koncept, že komunikace může probíhat i v jiné řeči.

GoKids výuka angličtiny pro děti

GoKids výuka angličtiny pro děti

Angličtina s prvky Montessori 3-6 let         Délka 60 minut    Čtvrtek 13:30 – 14:30 hodin       1. lekce 7.října 2021

Program GoKids English pro děti od tří do šesti let využívá senzitivního období ve vývoji dítěte k  prohloubení jeho schopností, které se v tomto období rozvíjí. Děti se učí angličtinu při zábavných aktivitách, které rozvíjí jejich jazykové dovednosti, působí pozitivně na rozvoj smyslů, prohlubuje znalosti o světě, který je obklopuje, trénuje motorické dovednosti  a podpoří jejich zájem o další poznávání. 
 
Lektor: Jana Javůrková, jana.javurkova@mensa.cz ,  tel.: 774 057 927
 
Kurzy a kroužky pro děti

Kurzy a kroužky pro děti