Narozeninové oslavy

Narozeninové oslavy

Narozeninové oslavy jsou svátkem, výjimečným dnem v životě každého z nás, jsou důvodem pro setkání s rodinou a přáteli. Připravit narozeninovou oslavu pro blízkou osobu je radostí nejenom pro oslavence samotného, ale i pro jeho blízké, pro ty, kteří narozeniny připravují. A že organizace narozenin není zcela triviální záležitostí ví každý, kdo alespoň jednou takovou akci připravoval. Tím spíš, pokud se jedná o dětskou narozeninovou oslavu, protože děti narozeniny prožívají mnohem intenzivněji než my dospělí. Příprava dětských narozenin je tak určitě náročnější, než příprava narozenin pro dospělé.

Ať už tedy plánujete narozeninovou oslavu pro své kamarády či kolegy nebo připravujete dětskou narozeninovou oslavu pro své ratolesti, určitě budete dříve nebo později řešit, kde takovou narozeninovou oslavu uspořádat. Jako první se nabízí uspořádat narozeniny doma v rodinném kruhu a s těmi nejbližšími. Jenomže ne vždy je to ta nejvhodnější možnost. Přípravy narozenin mohou být náročné na prostor a ne každý má doma takové možnosti, aby mohl na oslavu pozvat tolik lidí, kolik by si přál. V takovém případě jistě přijde vhod možnost uspořádat narozeninovou oslavu v prostorech pro to dokonale uzpůsobených. A takovým místem usiluje být právě náš domek se zahradou.

Místo pro narozeninovou oslavu

Místo pro narozeninovou oslavu

Domek se zahradou – místo pro narozeninové oslavy v Praze

Ne každé místo je vhodné pro uspořádání narozeninové oslavy, ale náš domek se zahradou mezi taková místa rozhodně patří. Jeho dispozice a vybavení ho přímo předurčují k tomu, aby se zde konaly ty nejlepší narozeninové oslavy, jaké si rodiče s dětmi mohou přát.

Domek disponuje celou řadou atraktivních herních prvků. V interiéru je spousta prostoru pro posezení, společné vaření a stolování, ale i pro hru či společné aktivity. Zahrada vybízí děti ke hře pod širým nebem, nachází se zde mimo jiné slackline, prolézačky, skluzavka, pavoučí síť, blátivá kuchyň atd.. Domek se zahradou je tak dokonalým místem pro jakoukoliv narozeninovou oslavu v kruhu vašich nejbližších, ať už je počasí hezké nebo ošklivé.

Dětské narozeninové oslavy

Dětské narozeninové oslavy jsou ty úplně nejvíce důležité rodinné oslavy a každé dítě se na své narozeniny vždy velmi těší. Proč tedy nepřipravit narozeniny pro děti trochu jinak? Proč dětem nedopřát nevšední zážitek a neprožít narozeniny na místě, které je na takové oslavy perfektně připravené? Sdílejte radost se svými dětmi a dopřejte si skvěle prožitý den v domku se zahradou. Odměnou vám budou šťastné tváře vašich dětí, které si narozeninovou oslavu na zahradě a v domku určitě užijí a to je přeci ten nejkrásnější narozeninový dárek, jaký svým dětem můžete připravit.

Dětské narozeninové oslavy

Dětské narozeninové oslavy

Narozeninová oslava pro dospělé

Praha nabízí nespočet možností, jak uspořádat narozeninovou oslavu pro člena rodiny nebo pro kamaráda a existuje pro to v Praze spousta krásných míst. My vám ale doporučujeme náš domek se zahradou a to zejména pro to, že je na rodinnou oslavu skvěle připravený a vybavený.

Prostor je situovaný na okraji Prahy a je tak dobře dosažitelný jak MHD, tak i vlastním autem, které navíc nebudete mít problém zaparkovat přímo před areálem. Parkovacích míst je zde totiž opravdu dostatek.

V areálu lze využít jak interiéry domečku tak i rozhlehlou zahradu a udělat si tak piknik, posedět na terase, zahrát si třeba petanque nebo mini fotbálek. Po sportu jistě leckomu vyhládne nebo dostane žízeň,  venkovní terasa za tímto účelem disponuje grillem a čepovacím zařízením. V nepříznivém počasí jistě přijde vhod společenská místnost s kuchyní či sál s projekčním plátnem a projektorem.

Zázemí pro vaší narozeninovou oslavu je prostě dokonalé. A nemusíte se vůbec bát, že vaše oslava bude někoho rušit. Náš domek se zahradou je sice součástí města jako celku a přestože se nachází na samotném okraji Prahy, v bezprostředním okolí není žádná obytná zóna, takže vaše párty se zde může rozjet skutečně naplno.

Praha město je nedaleko, co je ale v okolí

Jak už bylo řečeno, pokud se rozhodnete uspořádat oslavu u nás, můžete se spolehnout na to, že domek a zahrada splní vaše náročná očekávání a bude perfektním místem pro vás, vaší rodinu, přátele a kolegy. Areál je situován poblíž městské části Vinoř, Kbely nebo Ctěnice. V okolí tak najdete třeba Ctěnický zámek s parkem, Zelené bludiště ve Vinoři, Vinořský zámek nebo letecké muzeum v Kbelích. Ať už se rozhodnete jakkoliv, bude vám u nás dobře.

Pronájem místa pro narozeninové oslavy

Plánujete uspořádání narozeninové oslavy? Hledáte vhodný prostor k rodinné oslavě? Chcete zorganizovat firemní teambuilding nebo celodenní firemní posezení či seminář? Hledáte prostor pro pořádání cvičebních kroužků? Přejete si, aby pronajímané prostory byly příjemné, útulné, reprezentativní a nadstandardně vybavené?

Odpověděli jste si v duchu alespoň na jednu z otázek ano? Pak jste nás tedy našli. Podívejte se na podrobné vybavení domku se zahradou a pronajměte si prostory pro vaší narozeninovou oslavu.

Těšíme se na vás.