Pronájem domu se zahradou

Pronájem domu se zahradou

Pronájem domu se zahradou otevírá celou řadu možností. Možná zrovna řešíte blížící se narozeniny některého z členů vaší rodiny, možná jste se jako rodina jenom dlouho spolu nesešli, nebo jste jenom chtěli uspořádat nějakou firemní akci se svými kolegy a nyní hledáte vhodné místo k uspořádání plánované akce. Pro všechny tyto a podobné případy nabízíme do pronájmu náš domek se zahradou, který je vhodný zejména pro tyto příležitosti:

Pronájem domu se zahradou

Pronájem prostoru pro pořádání oslav

Ceník pronájmu domu se zahradou

Pronajmout si lze celý objekt (dům i zahradu) a uspořádat rodinnou oslavu, narozeninovou oslavu, dětskou narozeninovou oslavu, firemní akci, školení, teambuliding atp. Pro rodinné oslavy nebo pro oslavy narozenin nabízíme výhodnější ceny pronájmu objektu.

Dětské a rodinné oslavy za zvýhodněnou cenu:

Celý den (10:00 – 20:00): 8200 Kč
Dopoledne (9:00 – 14:00): 5200 Kč
Odpoledne (16:00 – 21:00): 5200 Kč

Narozeninová oslava

Narozeninová oslava

Firemní akce, přednášky a školení:

Celý den (8:00 – 20:00): 10000 Kč
Dopoledne (8:00 – 13:00): 6000 Kč
Odpoledne (15:00 – 20:00): 6000 Kč

Při pronájmu celého domu se zahradou je maximální počet osob 40.

S ohledem na předchozí špatné zkušenosti již není možné brát do pronajímaných prostor psy.  Ani malé, ani velké, ani hodné ani nijaké jiné. Máme zde zvířátka, která někteří psi stresovali a po zahradě se na oslavách také batolí malé děti, které mohou narazit na psí hromádky, které se ne vždy uklidili.

Volné termíny / Kalendář akcí


Poznámka

Dům se zahradou se nachází na okraji Prahy 9, v blízkosti obcí Vinoř a Ctěnice. Pokud hledáte pronájem místa pro uspořádání narozenin nebo rodinné oslavy, náš objekt je pro tyto typy setkání velice vhodný. Pronájem prostoru realizujte skrze telefon nebo email.
Nejsme plátci DPH.